Pronájem prostor

Líbí se vám ve ScioHouse? Rádi byste u nás zorganizovali vlastní akci, kurz nebo školení?

Jednotlivé místnosti

Prohlédněte si ScioHouse místnost pro místnosti.

Zelená místnost

zelena

Kapacita místnosti: až 25 osob

Rozloha: 46,07 m2

Je vybavena stoly, židlemi (s možností variabilního uspořádání), sedacími vaky, magnetickou tabulí, flipchartem a klavírem. Vhodná pro pořádání pracovních porad, školení, workshopů, seminářů a kurzů pro děti a dospělé.

Šedá místnost

sediva

Kapacita místnosti: až 15 osob

Rozloha: 42,43 m2

Je vybavena 3 gauči, 3 malými stolky, lampou (s možností variabilního uspořádání). Lze ji využít pro pořádání meetingů, eventů či pracovních porad.

Místnost je průchozí, je možné ji pronajmout pouze v případě, že není rezervována Žlutá místnost!

Žlutá místnost

zluta

Kapacita místnosti: až 30 osob

Rozloha: 51,19 m2

Je vybavena stoly, židlemi (s možností variabilního uspořádání), gaučem, sedacími vaky, stolkem a dřevěnými stoličkami pro neformální sezení, magnetickou tabulí a flipchartem. Hodí se pro pořádání školení, workshopů, seminářů a kurzů pro děti a dospělé.

Ceník

Cena za hodinu pronájmu: 300-350 Kč.

Cena za celodenní pronájem: 2000-2400 Kč (všední dny) a 2500-2900 Kč (ostatní dny). O víkendech a o svátcích je možný pouze celodenní pronájem. Ceny nezahrnují 21% DPH.

Při dlouhodobé spolupráci a pro neziskové organizace: cena dohodou

Pronájem zahrnuje využití sociálního zařízení, plně vybavené kuchyňky, kancelářské pomůcky, přístup na wifi, zapůjčení dataprojektoru a PC.

Dotazy a poptávky směřujte na e-mail mhruba@scio.cz. V poptávce uveďte termín, časový rozsah a charakter akce, předpokládaný počet účastníků a kontakt na vás.