Pronájem prostor

Líbí se vám ve ScioHouse? Rádi byste u nás zorganizovali vlastní akci, kurz nebo školení?

Jednotlivé místnosti

Prohlédněte si ScioHouse místnost pro místnosti.

Zelená místnost

zelena

Kapacita místnosti: až 25 osob

Rozloha: 46,07 m2

Standardně je vybavena stoly, židlemi (s možností variabilního uspořádání) a flipchartem. Hodí se pro pořádání kurzů, seminářů, přednášek pro děti staršího školního věku a dospělé.

Šedá místnost

sediva

Kapacita místnosti: až 15 osob

Rozloha: 42,43 m2

Standardně je vybavena 4 gauči, 3 malými stolky, lampou (s možností variabilního uspořádání). Hodí se pro pořádání menších skupinových akcí a neformálních společenských setkání.

Možnost využití pouze v případě, že není rezervována Žlutá místnost!

Žlutá místnost

zluta

Kapacita místnosti: až 30 osob

Rozloha: 51,19 m2

Standardně je vybavena stoly, židlemi (s možností variabilního uspořádání), magnetickou tabulí a flipchartem. Hodí se pro pořádání větších skupinových akcí, pracovních setkání, kurzů a seminářů pro děti a dospělé.

Ceník

Ceny pronájmu se pohybují od 300 Kč do 350 Kč/hod. a od 2200 Kč do 2500 Kč/den ve všední den (dle velikosti místnosti). O víkendech a o svátcích je možný pouze celodenní pronájem od 3000 Kč do 3500 Kč (dle velikosti místnosti). Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Pronájem zahrnuje využití kuchyňky (2 termonádoby na nápoje, nádobí, příbory, voda, káva, čaj, mléko, cukr), kancelářské pomůcky (whiteboardové fixy, propisky, papíry A4, flipchartový papír), přístup na wifi, zapůjčení dataprojektoru a PC.

V případě otázek a poptávek, kontaktujte Markétu Hrubou na emailu mhruba@scio.cz.