Pronájem prostor

Líbí se vám ve ScioHouse? Rádi byste u nás zorganizovali vlastní akci, kurz nebo školení?

Jednotlivé místnosti

Prohlédněte si ScioHouse místnost pro místnosti.

Zelená místnost

zelena

Kapacita místnosti: až 27 osob

Rozloha: 46,07 m2

Standardně je vybavena stoly, židlemi (s možností variabilního uspořádání) a flipchartem. Hodí se pro pořádání kurzů, seminářů, přednášek pro děti staršího školního věku (12 let a výše) a dospělé.

Oranžová místnost

oranzova

Kapacita místnosti: až 32 osob

Rozloha: 53,50 m2

Standardně je vybavena malými stolky a židlemi (s možností variabilního uspořádání), magnetickou tabulí, kobercem a sedacími vaky. Židle a stolky jsou uzpůsobeny dětem ve věku 5-11 let. Hodí se pro pořádání kurzů, seminářů a dalších aktivit pro děti mladšího školního věku.

Modrá místnost

modra

Kapacita místnosti: až 50 osob

Rozloha: 73,91 m2

Standardně je tato místnost bez vybavení. V případě zájmu je možné ji vybavit pohodlnými gauči, sedacími vaky, stoličkami a malými stolečky. Hodí se pro pořádání větších skupinových akcí – kurzů, přednášek, cvičebních lekcí typu body & mind.

Šedá místnost

sediva

Kapacita místnosti: až 15 osob

Rozloha: 42,43 m2

Standardně je vybavena 4 gauči, 3 malými stolky, lampou (s možností variabilního uspořádání). Hodí se pro pořádání menších skupinových akcí a neformálních společenských setkání.

Možnost využití pouze v případě, že není rezervována Oranžová místnost!

Žlutá místnost

zluta

Kapacita místnosti: až 15 osob

Rozloha: 26,02 m2

Standardně je vybavena stoly, židlemi (s možností variabilního uspořádání), magnetickou tabulí a flipchartem. Hodí se pro pořádání menších skupinových akcí, pracovních setkání, kurzů a seminářů.

Ceník

Ceny pronájmu se pohybují od 300 Kč do 500 Kč/hod. a od 2200 Kč do 3000 Kč/den ve všední den (dle velikosti místnosti). O víkendech a o svátcích je možný pouze celodenní pronájem od 3000 Kč do 4000 Kč (dle velikosti místnosti). Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

 

Pronájem zahrnuje využití kuchyňky (2 termonádoby na nápoje, nádobí, příbory, voda, káva, čaj, mléko, cukr), kancelářské pomůcky (whiteboardové fixy, propisky, papíry A4, flipchartový papír), přístup na wifi, zapůjčení dataprojektoru a PC.

V případě otázek a poptávek, kontaktujte Andreje Novika na emailu anovik@scio.cz.